Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Restaurant “Dubrovniku”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID85714
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme82 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Restaurant “Dubrovniku” . Banesa ka sipërfaqe prej 82m² dhe gjendët në katin e 4-të , ka lokacion shumë të përshtatshëm si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

Ka kete renditje:

Dhoma e ditës ;
Kuzhina;
2 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

+38349 / 612 222 + viber & Whats App

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173764
Kontrata
Shitje