Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Vive dhe Eli-Ab

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID81773
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjën Dardania, afër parkut të Dardanisë, Banesa është ne katin e 6-të me lift funksional, e mobiluar në terësi me kushte  të mira banimi si dhe posedon nxemje qëndrore me Termokos .

Banesa posedon një siperfaqje prej 60m² dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit ;

-Koridori;

-Banjo;

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/601 666 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
160
ID
274065
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
181017
Kontrata
Me Qera