Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani përballë Santes

€ 290
Në Ofertë / Zbritje
ID76259
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme98 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Dardani përballë Santes,Bulevardi “Bill Clinton” më saktësishttek VIP Travel . Banesa në fjalë ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim , lokacion shumë të përshtatshëm , është në katin e 6-të (ka lift) si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
181038
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
180835
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
136
ID
375329
Kontrata
Shitje