Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani te Bashkësia e lll- të Lokal*

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID86069
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet130 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Dardani tek Bashkësia e III-të Lokal. katin e 2-të.Banesa është e mobiluar në tëresi me kushte shumë të mira banimi ,posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ujë të pijshëm.

Ka kete rëndije:

– Dhoma e ditës
– Kuzhin
– 3 Dhomë të gjumit,
– 2 Banjo ,
– 2 Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
186178
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
180320
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera