Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani tek Bul. Bill Clinton

€ 220
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 47 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje:
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Dardani tek Bul. Bill Clinton ,me sipërfaqe prej 47 m2, në katin e 6-të. Banesa është e mobiluar në tërsi më kushte  të mira banimi, e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe ka nxemje qendrore me termokos.

Ka këtë rënditje:

  • Salloni;
  • Kuzhina;
  • Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 35,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
194265
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
ID
185071
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *