Lëshohet me QIRA Banesa në Emshir afër UBT-së në Objektin e Oti-Com + Garazhda

Në Ofertë / Zbritje
ID81963
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Emshir afër UBT-së në Objektin Oti-Com.Banesa është e mobiluar e pajisur më të gjitha elemente e nevojshme për banim,ka një renditje shumë të përshtatshme për banim,është në katin e 3-të me lift funksional, e kyqur në ngrohtorën e qytetit -Termokos.

ka kete renditje:

-Dhomë ditë me kuzhinë,

-2 Dhoma të gjumit,

-Terasë,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera