Lëshohet me QIRA Banesa në Emshir tek Ambient Pizza

Në Ofertë / Zbritje
ID84253
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet87 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Emshir tek Ambient Pizza .Banesa është ne katin e 6-të me lift funksional, e mobiluar në terësi me kushte të mira banimi si dhe me rënditje të përshtatshme  .

Banesa posedon një siperfaqje prej 87m² dhe ka këtë renditje:

-Salloni bashk me kuzhinë;
-3 Dhoma të gjumit ;

-Koridori;

-Banjo;

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/612 222 / Whats App

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
185428
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera