Lëshohet me Qira banesa ne Fushë Kosove

Price
€ 200
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Fushë Kosovë
Home area
68 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
1
Baths
1

Lëshohet Banesa me Qira me sipërfaqe 68m² në katin e 8-te (me lift) ,në Fushë Kosovë tek komuna e Re ne Bresje. Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme.
Dhe ka këtë renditje:
-Salloni bashk me Kuzhinë;
– Dhoma e gjumit;
-Koridor;
-Banjo;
– Ballkon.

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko ne web site-in tonë www.access-ks.com
Facebook : Access-Zyra për Sherbime Juridike dhe Patundshmeri.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 -19:00

tel :
049 615 666 + viber

e-mail:info@access.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
184053
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
190571
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
ID
165717
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *