Lëshohet me QIRA Banesa në Fushe Kosove, Rr.”28 Nentori”

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID83784
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme77.5 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa ne Rr.” 28 Nentori”në Fushë Kosovë , kati 1, posedon lift funksional gjate gjith kohes. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Dhe ka këtë renditje.

-Salloni bashk me Kuzhinë;

–2 Dhoma e gjumit ;

–Koridor

-Banjo;

– Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 615 666 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 37,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
134407
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
92
ID
168552
Kontrata
Shitje