Lëshohet me Qira banesa ne Fushë Kosove Rr.”Dardania”

Price
€ 220
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Sale
Status
Me Qira
Location
Fushë Kosovë
Home area
92 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
2

Lëshohet Banesa me Qira me sipërfaqe 92m² në katin e 7-te (me lift) ,në Fushë Kosovë ne Rr.”Dardania” . Banesa në fjalë është e pamobiluar .
Dhe ka këtë renditje:
-Salloni bashk me Kuzhinë;
–2 Dhoma e gjumit;
-Koridor;
-2Banjo;
-Depo;
– 2Ballkon.

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko ne web site-in tonë www.access-ks.com
Facebook : Access-Zyra për Sherbime Juridike dhe Patundshmeri.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 -19:00

tel :
049 615 666 + viber

e-mail:info@access.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
189549
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
97.69
ID
290195
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
70
ID
166565
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *