Lëshohet me Qira banesa ne Fushë Kosove Rr.”Dardania”

Price
€ 250
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Fushë Kosovë
Home area
74 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet Banesa me Qira me sipërfaqe 74m² në katin e 1-re në Fushë Kosovë në Objektin Apollonia 2 e cila gjendet afer Marketit Albi në rrugen “Dardania” në Fushë Kosovë. Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme.
Dhe ka këtë renditje:
-Salloni bashk me Kuzhinë;
-2 Dhoma të gjumit;
-Koridor;
-Banjo;
– Ballkon.

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko ne web site-in tonë www.access-ks.com
Facebook : Access-Zyra për Sherbime Juridike dhe Patundshmeri.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 -19:00

tel :
049 615 666 + viber

e-mail:info@access.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80.50
ID
191361
Kontrata
Shitje
TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
166486
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *