Banes 65 m² 1+1 me QIRA të Rr. Dardania në Fushë Kosovë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID91307
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dimensionet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me Qira me sipërfaqe 65m² në katin e 2-te (me lift) ,në Fushë Kosovë në Rr.”Dardania”. Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte të mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme.
Dhe ka këtë renditje:
-Salloni bashk me Kuzhinë;
– Dhoma e gjumit;
– Koridor;
– Banjo;
– Ballkon.

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko ne web site-in tonë www.access-ks.com
Facebook : Access-Zyra për Sherbime Juridike dhe Patundshmeri.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 -19:00

tel :
049 615 666 + viber

e-mail:info@access.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
184523
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
183840
Kontrata
Me Qera