Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri (Emshir) tek Banesat e Narteli

Në Ofertë / Zbritje
ID76539
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

SHENIME SHTESE : Në këtë cmim përfshihet mirëmbajtja e hyrjes , shpenzimet komunale(mbeturinat dhe uji)!

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri(Emshir) më saktësisht tek banesat e Nartelit .  Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi  , ka në shfrytëzim të gjitha pajisjet e nevojshme si dhe është e mobiluar dhe komode , është në katin e 4-të dhe ka sipërfaqe orej 62m², posedon nxemje qëndrore me Termokos .

Këto objekte njihen për komoditet , pastërti , me mirëmbajtje të vazhdueshme të hyrjes , siguri , duke qenë në mbikqyrje të vazhdueshme të kamerave të sigurisë , ka kopsht me gjelbërim , fitness, ka në afërsi markete etj .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me Kuzhinë;
-Dhoma e gjumit ;
-Banjo;
-Ballkon .

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 -300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
172703
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
172932
Kontrata
Shitje