Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri përballë Banesave të Lesnës

Në Ofertë / Zbritje
ID77353
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme64 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri tek Banesat e Lesnës amo më saktësisht tek Tregu Group ne katin e 8-t . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të përshtatshme si dhe ka në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit ;

-Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
262377
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177344
Kontrata
Me Qera