Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri perballe UBT-s

Në Ofertë / Zbritje
ID86058
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet81 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri te banesat e EXDC perballe kolegjit UBT dhe Doganes. Ka sipërfaqe prej 81 m² dhe është në katin e 4 -të (me lift).

Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.  Nxemjet qëndrore i ka të kyqura nga ngrohtorja e qytetit , pra me Termokos.

Shpenzimet e liftit , mirmbatjes se hyrjes edhe mbeturinat jane te perfshira ne kete cmimi.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni me Kuzhin;
 • 2 Dhoma te gjumit;
 • Terasa;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 612 222+ Viber/ Whats App

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
95
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
ID
185768
Kontrata
Shitje