Lëshohet me qira banesa , në katin e 1-rë , e cila gjendët në Lagjen Kalabria

Në Ofertë / Zbritje
ID84730
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa , në katin e 1-rë , e cila gjendët në Lagjen Kalabria ( Emshir) afer stacioni te Autbusav  . Banesa në fjalë është e gatshme për banim.

 • Me mobile cmimi 300 euro.
 • Pa mobile cmimi 250 euro.

Ka këtë rënditje :

 • Sallon me Kuzhin;
 • 2  Dhoma të gjumit ;
 • Ballkona ;
 • Koridori ;
 • Banjo .

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222

 

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 99,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
110
ID
275453
Kontrata
Shitje
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
ID
185071
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera