Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen Arbëria

€ 630
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 90 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen Arbëria, te banesat e Tregtia C.3 Banesa ka siperfaqe prej 90.m2 katror e cila gjindet ne katin e 6  (gjashtë) ka pamje shumë te bukur nga lindje dhe jug

Banesa ka kushte shume te mira banimi dhe posedon tersisht mobile te reja me te gjtha elementet e nevojshme percjellse.

Banesa ka këtë renditje:

-Sallon & Kuzhin

-2 Dhoma Gjumi

-2 Ballkona

-Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +383 49 622 882 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

  • Ballkon

Similar properties

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
105
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
276351
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *