Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen e Muhaxherëve në Rr.”Lord Bajron”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID81875
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen e Muhaxherëve afer hotel AFA në Rr.”Lord Bajron”

Banesa është ne katin e 2-te me lift funksional,me mirembajtje te vazhdushme.Banes është e mobiluar në menyre moderne e pajisur me të gjitha elemente e nevojshme per banimi.

Ka kete renditje:

-dhome dite,

-kuzhina e veqant,

-2 dhoma gjumi,

-shpajz,

-banjo,

-koridor,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
172259
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
152
ID
265248
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje