Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjën e Muhaxherëve , tek Objekti Besa Commerce

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID72810
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Muhaxherëve , tek Objekti Besa Commerce . Banesa në fjalë gjendët në katin e 4-të dhe  gjendët 500m nga qendra . Ka sipërfaqe prej 48m² , është e mobiluar dhe ka pamje nga perëndimi .

Ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 1 Dhomë gjumi;
 • Terasa ;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 622 300 +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
171180
Kontrata
Shitje
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
166753
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
170733
Kontrata
Me Qera