Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjën e Spitalit ne kompleksin “Vllezerit Asllani”

Në Ofertë / Zbritje
ID79720
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme83 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagje të Spitalit tek Kompleksi “Vellezrit Asllani” . Banesa në fjalë  është në katin e 6-rë , ka rreth 83m² dhe  është e pa mobiluar vetem kuzhinen e ka dhe ka kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

– Dhoma e ditës bashke me kuzhine;

– 2 dhoma gjumi;

– Banjo;

– Terasa;

-Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 622-300  + Viber

e-mail:  info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
175156
Kontrata
Shitje
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87.7
ID
179553
Kontrata
Me Qera