Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjën e Spitalit tek Pozhegu Brothers

Në Ofertë / Zbritje
ID75720
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Rr.”Muharrem Fejza” përkatësisht në Lagjën e Spitalit tek ndërtesa e Pozhegu Brothers . Banesa në fjalë ka sipërfaqe të mjaftueshme prej 75m² ,është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi si dhe me lokacion shumë të përshtatshëm . Banesa është në katin e 7-të si dhe posedon të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 2 dhoma e gjumit ;
 • Banjo;
 • Koridori.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera