Lëshohet me Qira banesa në lagjen Kalabria

Price
€ 200
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Kalabri (Emshir)
Lot area
80 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
2

Lëshohet me Qira Banesa në lagjen Kalabria, te banesat e Lesnes, me sip. prej 80 m2, në katin e 8-të. Banesa në fjalë është e pa mobiluar, posedon lokacion shumë të përshtatshëm pasi që gjendët në një lagje të qetë dhe ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim.

Ka këtë rënditje:

– Sallon,
– Kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– 2 Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 91,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
182289
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80.50
ID
191361
Kontrata
Shitje
TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *