Lëshohet me Qira Banesa në lagjen Kalabria, e përshtatshme për zyre

Price
€ 450
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Kalabri (Emshir)
Lot area
82 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në lagjen Kalabria, afër Gjelltores Nazi, e përshtashme për zyre. Ka sipërfaqe prej 82 m² dhe është në katin përdhesë. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi, duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon nxemje qëndrore me Termokos.

 

Ka këtë rënditje :

  • Sallon dhe kuzhinë;
  • 2 Dhoma të gjumit;
  • Terasa;
  • Banjo;
  • Shpajz

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
80
ID
191326
Kontrata
Shitje
TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
191648
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88.77
ID
187035
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *