Lëshohet me Qira Banesa në Lagjen Kalabria (Emshir)

Price
€ 200
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Kalabri (Emshir)
Lot area
84 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen Kalabria ( Emshir), pranë marketit ”Doni”, me sip. prej 84 m2, në katin e 2-të. Banesa në fjalë është e gatshme për banim, e mobiluar në tërsi dhe me kushte të mira banimi.

Ka këtë rënditje:

– Sallon

– Kuzhinë;

– 2 Dhoma te gjumit ;

– Banjo;

– 2 Terasa.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
191755
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
74
ID
188602
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
165259

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *