Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria ( Emshir)

Në Ofertë / Zbritje
ID82109
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet  me qira banesa në Lagjen Kalabria ( Emshir) rruges për veternik tek (Prishtina Stars). Banesa eshte ne katin e pare me pamje nga rruga kryesore.  🔺Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar më parë. 🔸 𝑬 𝒑𝒓𝒆𝒇𝒆𝒓𝒖𝒆𝒔𝒉𝒎𝒆 𝒕𝒆 𝒔𝒉𝒇𝒓𝒚𝒕𝒆𝒛𝒐𝒉𝒆𝒕 per zyre, ordinance, klinike apo cdo lloj veprimtarie tjeter me mundesi ortakerie( mund te ndahet ne dy pjese) por e banueshme edhe per familjarë. 🔸Eshte e pa mobiluar, vetem me kuzhine.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882

 

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
171855
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 57,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
59
ID
178741
Kontrata
Me Qera