Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria te UBT*

Në Ofertë / Zbritje
ID87981
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Dhoma Ditje21
Dhoma fjetje1
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa , në katin e 6 Lifti ponon 24H- , e cila gjendët në Lagjen Kalabria ( Emshir) me saktesisht te UBT. afer ngrohtores se qytetit. Banesa në fjalë është e gatshme për banim , mobiluar në tërsi dhe me kushte të mira banimi ,

Ka këtë rënditje :

-Salloni me Kuzhin;
–2 Dhoma të gjumit ;
– Teras ;
-Koridori ;
-Banjo .
– WC
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 601 666 + viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
280813
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
184253
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
174413
Kontrata
Me Qera