Lëshohet me Qira Banesa në lagjen Mati 1, Rruga C

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID91344
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në lagjen Mati 1, në Rrugen C, tek ndërtesat e Dino, me sip. prej 90 m2, në katin e 6 lifti ponon 24H. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me mobile të reja dhe kushte shum të mira banimi.

I. Ka këtë rënditje :

Sallonin dhe kuzhinën;
2 Dhoma të gjumit;
Terasa dhe
Banjo.

Banesa eshte e lire nga data 01.05.2021!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349 601 666+ viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
184762
Kontrata
Shitje