Lëshohet me Qira Banesa në lagjen Mati 1, Rruga C

Price
€ 250
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Rruga C / Mati 1
Lot area
80 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet me QIRA Banesa në lagjen Mati 1, në Rrugen C, tek ndërtesat e Naki Trade, me sip. prej 80 m2, në katin e dytë. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me mobile të reja dhe kushte shum të mira banimi.

I. Ka këtë rënditje :

  • Sallonin dhe kuzhinën;
  • 2 Dhoma të gjumit;
  • Terasa dhe
  • Banjo.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
189754
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
188341
Kontrata
Shitje
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
101
ID
172886
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *