Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen Prishtina e Re

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID86401
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme96 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen Prishtina e re ne kompleksin Puhiza  . Banesa në fjalë është në katin e 3-të me lift si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës bashkme Kuzhinë;
– 2 Dhomë gjumi,
– 2Banjo,
– Ballkon te madh,

-Garazh

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 049 622 882  + viber
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
45
ID
171937
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
69
ID
186326
Kontrata
Shitje