Lëshohet me Qira banesa në Lagjen Ulpiana, në kompleksin ”Beni Dona”

€ 450
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 115 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen Ulpiana, në kompleksin ”Beni Dona”, me sipërfaqe prej 115 m2, në katin e 6-të. Banesa është e mobiluar në tërsi më kushte shumë të mira banimi, e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim.

Ka këtë rënditje:

  • Salloni;
  • Kuzhina;
  • 2 Dhoma gjumi;
  • Banjo dhe
  • Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
89
ID
287297
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
267910
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
182374
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *