Lëshohet me QIRA Banesa në lagjën Velani

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID84157
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme76 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në lagjen Velani , është e mobiluar ne tërësi me kushte të mira banimi , gjendët në katin e 3-te ,ka lift  dhe ka këtë renditje:

–Sallon dhe Kuzhina,

-Koridor ,
–2  Dhoma gjumi,
– Banjo,

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 300 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.4
ID
186271
Kontrata
Shitje
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
174413
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164753
Kontrata
Me Qera