Lëshohet me QIRA Banesa në lagjën Velani

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID73435
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në lagjen Velani tek samaforat e vjeter , është e mobiluar ne tërësi me kushte të mira banimi , gjendët në katin e 3-të (nuk ka lift) dhe ka këtë renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,

–  Dhome gjumi,

– Banjo dhe

– Terasa.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882 +  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
175074
Kontrata
Shitje
TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
84
ID
168358
Kontrata
Shitje