Lëshohet me QIRA Banesa në Lakrishtë tek Objekti”Beni Dona”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID75009
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme68 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Lakrishtë tek Banesat e “Beni Dona”.Banesa në fjalë është në katin e 13-të ( me 2 lifta funksional gjatë tërë kohës),  ka sipërfaqe prej 68 m² ,është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë rënditje :

 • Qëndrimi ditor bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Ballkoni;
 • Koridori;
 • Banjo.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 882  Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
67
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje