Lëshohet me QIRA Banesa në Matin 1

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID79643
Kontrata Me Qera

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjen e Spitalit , 300 m larg nga Viva Fresh Store  . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të pështatshme dhe lokacion shumë të përshtatshëm . Ka sipërfaqe prej 91m²  ,  objekti posedon mirëmbajtje të hyrjes, ka lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

– Salloni bashk me Kuzhinë;

–2 Dhoma të gjumi;

– Banjo;

– Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222  +Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
300
ID
175654
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
163196
Kontrata
Me Qera