Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afër “Grand” Hotel

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID84287
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afër “Grand” Hotel ,e cila është ne katin e 6-të, me siperfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim  prej 50 m² e sapo revnovuar dhe e mobiluar ne tërsi me kushte shume te mira banimi. Banesa ka nje pamje shume te mire te sheshit “Zahir Pajaziti” qe mund te verehet nga tarasa.

Banesa ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine

-Nje dhome gjumi,

-Banjo,

– Tarasen

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 622-882 + viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera