Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afër Hotelit “Sirius”

€ 260
Në Ofertë / Zbritje
ID86289
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet69 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Qendër të Prishtinës afër Hotelit “Siriusit” . Banesa në fjalë është në katin e 3-të ( me lift) , ka rreth 70 m² , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , rënditje të përshtatshme , lokacion shumë të përshtatshëm dhe hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .

Ka këtë rënditje :

Dhomë dite bashke me kuzhine;
1 dhoma te gjumit;
Terasë;
Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
-38349/ 601 – 666 Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
186518
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91.33
ID
173866
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje