Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afër Hotelit “Sirius” Sllovenia Sport

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID86033
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Qendër të Prishtinës afër Hotelit “Siriusi” .   Banesa në fjalë është në katin e 5 -të ( me lift) , ka sipërfaqe rreth 60 m² , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , rënditje të përshtatshme , lokacion shumë të përshtatshëm  dhe hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .

Ka këtë rënditje :

 • Dhomë dite bashkë me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit;
 • Terasa;
 • Banjo.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300  Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
184812
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera