Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër tek Hotel “ Swiss Diamond”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID79397
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Qendër të Prishtinës , më saktësisht afër “ Swiss Diamond”

Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi  kushte të mira banimi , ka rënditje të përshtatshmme , ka rreth 60 m² dhe gjendët më lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi Sheshin 2 minuta  .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit ;

-Terasa;

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 622 882 + Viber/ Whats App

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.2
ID
169960
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
35
Kontrata
Me Qera