Lëshohet me QIRA Banesa në Rr.”Dardania” në Fushë Kosovë

€ 210
Në Ofertë / Zbritje
ID82234
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në Fushë Kosovë, afer PLUSMINUSIT ne Objektin e kompanis Tregtia. “APOLLONIA – A 22”.
Banesa eshte ndertim i Ri e posa leshur per banim.
Ka sipërfaqe prej 86m² neto dhe është në katin e 4. Banesa është e pamobiluar ashtu sic shihet edhe në fotografi.

Ka këtë rënditje :

– Dy dhoma Gjumit
– Qendrimi ditor bashk me kuzhinë.
– dy banjo
– Koridor
– Ballkon
-Garazha (vendparkingu) personal.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 615 666 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
42
ID
175735
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 125,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
140024
Kontrata
Me Qera