Lëshohet me QIRA Banesa në Rr.”Dardania”mbi kafiterin Plus Minusi në Fushë Kosovë

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID88026
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Fushë Kosovë e cila gjendet ne katin e 4-te dhe posedon ashensor. Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme.

Ashte e lir nga dt, 1 Mars

Dhe ka këtë renditje.

-Salloni bashk me Kuzhinë;

–1 Dhoma e gjumit ;

–Koridor

-Banjo;

– Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 615 666 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
73.28
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92.6
ID
174770
Kontrata
Shitje
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96.2
ID
186262
Kontrata
Shitje