Lëshohet me QIRA Banesa në Rr.”Nena Terez” në Fushë Kosovë

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID81114
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesanë Rr.”Nena Terez” në Fushë Kosovë .Banesa në fjalë është e mobiluar , ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim e cila gjendet ne katin e 1  , lokacion shumë të përshtatshëm si dhe ka qasje  të lehtë në rrugën kryesore .

Dhe ka këtë renditje.

-Salloni bashk me Kuzhinë;

–2 Dhoma e gjumit ;

-Banjo;

– Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 615 666 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera