Lëshohet me QIRA Banesa në Rrugën B mbrapa Royal Mall

€ 320
Në Ofertë / Zbritje
ID76741
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjën Mati 1 në Rrugën B më saktësisht mbrapa Royal Mallit . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të pështatshme dhe lokacion shumë të përshtatshëm . Ka sipërfaqe prej 85m² dhe është në katin e 2-të ( me lift funksional gjatë tërë kohës , posedon mirëmbajtje të hyrjes .

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite bashk me Kuzhinë;

– 2 Dhoma të gjumi;

– 2 Banjo/WC;

– Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222  +Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
180973
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 100,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
170445
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
169394
Kontrata
Shitje