Lëshohet me QIRA Banesa në Rrugën B tek Banesat e Nderimit +Garazhda

€ 480
Në Ofertë / Zbritje
ID72703
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Rrugën B , tek Banesat e Nderimit . Banesa në fjalë lëshohet me qira e mobiluar ,me kushte shumë të mira banimi , e mobiluar në tërsi , me sipërfaqe prej 90m² e cila gjendët në katin e 4-të ( lift funksional gjatë tërë kohës). Gjendët në lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 2 Dhoma të gjumit;
 • Koridori;
 • Banjo ;
 • Podrum;
 • Garazhdë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
ID
172178
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
67
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
176323
Kontrata
Me Qera