Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID80964
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë.Banesa në fjalë gjendët në katin e 8-të(ka lift) , ka lokacion shumë të përshtatshëm , posedon nxemje qëndrore me Termokos si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite,
– Kuzhina ndaras,
– 2 Dhoma të gjumit,
– Banjo.

 

Banesa është e lirë nga data 1 Nëntor !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175898
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173817
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
267910
Kontrata
Shitje