Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër AAK-së

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID83724
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet50 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër AAK-së. Banesa në fjalë gjendët në katin e 2-të , ka lokacion shumë të përshtatshëm , ka sipërfaqe prej 40m² ,është e mobiluar në tërsi si dhe është e përshtatshme edhe për zyre , ordinancë etj…

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite bashk me Kuzhinë,

– 1 Dhomë gjumi,

– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

+38349/ 601 666 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172049
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77.5
ID
183784
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
169394
Kontrata
Shitje