Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër AAK-së

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër AAK-së. Banesa në fjalë gjendët në katin e 3-të , ka lokacion shumë të përshtatshëm , posedon nxemje qëndrore me Termokos si dhe është e mobiluar në tërsi.

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite,

–  kuzhine,

– 1 dhome gjumi,

– Banjo,

– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666 + Viber

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
56
ID
189701
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
182684
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *