Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë .afer BENI DONES*

€ 320
Në Ofertë / Zbritje
ID83877
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afer beni dones . Banesa në fjalë gjendët në katin e 2-të ,është e mobiluar në tërësi me kushte shum te mira banimi ka lokacion shumë të përshtatshëm. dhe vend të mjaftueshëm për parking.

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite,

– kuzhine,

– 2 dhome gjumi ,

– Banjo,

– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 601 666 + Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
186043
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
268360
Kontrata
Shitje