Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër furres Graniti

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID87898
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme45 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër furres graniti.Banesa në fjalë gjendët në katin e 4-të , ka lokacion shumë të përshtatshëm , ka sipërfaqe prej 45m² ,është e mobiluar në tërsi.

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite

– Kuzhin

– 1 Dhomë gjumi,

– Banjo.

– Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

+38349/ 622-300 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
175156
Kontrata
Shitje
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera