Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë, afer lokalit Morena

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID84451
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër Morena. Banesa në fjalë gjendët në katin e 4-të, ka lokacion shumë të përshtatshëm , si dhe është e mobiluar në tërësi.

Ka këtë rënditje :

– Dhome dite,

– Kuzhina,

– Dhome gjumi,

– Banjo,

– Teras

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175144
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
58
ID
185782
Kontrata
Me Qera