Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër Restaurantit “Symphony”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID75056
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë afër Restaurantit “Symphony”. Banesa në fjalë është në katin e  3-të ( lift nuk ka ) , ka sipërfaqe prej 120m² , është e renovuar , lëshohet me qira e mobiluar në tërsi dhe me kushte shumë të mira banimi . Ka hapsirë të mjaftueshme shfrytëzimi , lokacion shumë të përshtatshëm , me qasje të lehtë në rrugën kryesore , hyrja me interfon , ka nxemje qëndrore me Termokos  si dhe është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë (+trapizaria);
 • 3 Dhoma të gjumit ;
 • 2 Banjo;
 • 2 Ballkona;
 • Koridori;
 • Shpajzi .
Çmimi është i diskutueshëm për kontratat me afat të gjatë !

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
179593
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178988
Kontrata
Me Qera